Másodosztályú csapat ütötte ki a Felcsútot a Magyar Kupából

2019. április 3., szerda 18:56 | aznap frissítve

A másodosztályú Soroksár jutott a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjébe, miután a márciusi 1-1 után a negyeddöntő szerdai visszavágóján is 1-1–et játszott a Felcsúttal, a tizenegyespárbajt pedig 5-4–re nyerte meg – írja az MTI.

A soroksári visszavágó első félidejében a Felcsút szerzett vezetést, de a házigazdák a 82. percben egyenlítettek, az eredmény pedig a lefújásig nem változott. A meccset a hosszabbításban sem sikerült eldönteni, így a továbbjutásról a tizenegyespárbaj döntött, amelyet a Soroksár a hetedik párost követően 5-4-re nyert meg.

Ezzel a Debrecen után a Soroksár lett a második csapat, ami bejutott a Magyar Kupa elődöntőjébe, szerdán még a Vidi és a Fradi, illetve a Honvéd és a Budaörs játszott egymással.