Nikolics újra formában, sorban második meccsén eredményes

2019. április 13., szombat 06:42

Sorban második meccsén talált be Nikolics Nemanja, az MLS-ben, vagyis az észak-amerikai futballbajnokságban szereplő Chicago Fire magyar légiósa, aki 2018 augusztusa után volt újra eredményes egymás utáni meccseken. Nikolics a Toronto után a Vancouvernek, tehát egy másik kanadai csapatnak is betalált, igaz, mindkét mérkőzésen csak döntetlent ért el a Fire, a pénteki meccs 1-1 lett.

Nikolics a helyi idő szerint péntek este rendezett mérkőzésen büntetőből volt eredményes – egy kezezés miatt megítélt tizenegyest vágott be a léc alá a 84. percben, a tökéletesen helyezett lövés ellen esélye sem volt a kanadai Maxime Crépeau-nek.

A Vancouver óriási kapushiba után szerzett egyébként vezetést, David Ousted a tizenhatos szélénél vesztett labdát az 54. percben, amiből a kanadai csapat könnyedén szerzett gólt üres kapura.

A tavalyi szezont elég gyenge szerepléssel záró Chicago hat meccs után hat ponttal áll, egy győzelem mellett ez volt a harmadik döntetlenjük, amivel a középmezőnyben tanyáznak.