Nem tett be a hétközi balhé a Bayernnek

2019. április 14., vasárnap 17:30 | aznap frissítve

A Bayern hét közben azzal került címlapra, hogy Robert Lewandowski Kingsley Comannal dulakodott az egyik edzésen, de komolyabb botrány nem lett belőle, az ügyet lezárták.

Vasárnap Düsseldorfban ebből semmi nem látszott, a Bayern 4-1-re verte a helyi csapatot. Coman már a szünetig kettőt szerzett: az első egy beadás volt, aminél Thomas Müller lyukat rúgott, így megtévesztette a kapust, a második gyönyörű lövés a jobb felsőre ment. Az 55.-ben jött Gnabry egy méterről, 0-3.

Lukebakio a 89.-ben szépített videózós büntetőből, Hummels feltartott karjára pattant a labda, ezért fújta be a bíró, indokolhatóan, 1-3.

A Bayernnek még erre is volt válasza, Goretzka a 92.-ben egy lecsorgó labdából rúgta a negyediket.

A Bayern 1 ponttal visszavette az első helyet a Bundesligában, a BVB a második. Öt forduló van még hátra.