Joao Felix villant, újra négyet lőtt a Benfica

2019. április 15., hétfő 10:43

Nagy hetet zárt a Benfica 19 évese, a portugál Joao Felix: csütörtökön megszerezte első mesterhármasát, 4-2-re nyertek az Európa Ligában, majd vasárnap este újra 4-2-re győztek, csak a bajnokságban, ekkor egy gólt rúgott.

Négy nap alatt négy nem rossz arány.

A Vitoria Setubalt verték otthon, 2-0-ra elléptek Rafa Silva duplájával, de a szünet 2-1 volt. Az 56. percben jött a tinédzser, jobbal csavart keményen a kapuba 12 méterről, egyből elrúgta a labdát, 3-1.

Benfica 4-2 Vitória FC (Liga 18/19 #29)

Seferovic helyezte be a negyediket, a Setubal az utolsó percekben büntetőből szépített.

Joao Felix 11. gólját lőtte a bajnoki szezonban. A Benfica 72 ponttal vezet, de a Portónak is 72 pontja van, nagy befutó várható a maradék öt fordulóban.

A Benfica és Joao Felix legközelebb csütörtökön játszik, Frankfurtban, az EL-visszavágón.