Bayern-veréssel indított az Arsenal

2019. július 18., csütörtök 08:23

Megkezdődött Amerikában a Bajnokok Kupája (Champions Cup), amelyben a legjobb európai futballcsapatok készülnek az új szezonra. A Bayern München az Arsenallal játszott az első meccsen egyikén, és kapott ki 2-1-re az angoloktól.

Az Arsenal a 49. percben került előnybe, amikor a bayernes Ryan Johansson elsőre még nem tudta saját kapujára piszkálni a labdát, de a második beadásba már beleért, és saját kapujába talált, 0-1.

A 70. perc után egyenlítettek a németek, Coman tette gyönyörű mozdulattal Lewandowski fejére a labdát, a lengyel nem hibázta el a kaput, 1-1.

Majdnem a 90. percig kellett várni a győztes gólra, egy szöglet után az Arsenal lenullázta a német védelmet, a fiatal Nketiahnak csak bele kellett tennie a lábát a labdába, 1-2.