Szépen kaszált Piqué és Vidal a barcelonai pókerversenyen

2019. augusztus 27., kedd 21:18

A golfozó Sergio Garcia, illetve a brazil futballsztár, Neymar Jr. által kezdett hagyományokat folytatva idén Gerard Piqué és Arturo Vidal képviselte a labdarúgókat a European Poker Tour barcelonai állomásának egynapos versenyén.

A két játékos kifejezetten szépen szerepelt. Arturo Vidal 134 ezer eurót, azaz mintegy 45 millió forintot nyert, míg barcás csapattársa, Gerard Piqué 353 ezer euróval lett gazdagabb a verseny végén, avagy mintegy 118 millióval, ha forintban számolunk.

Vidal az előkelő 5. helyen végzett, míg Piqué a szenzációs második helyet szerezte meg. A torna győztese, és ezzel mintegy félmillió euró boldog tulajdonosa az európai mezőnyben jegyzett névnek számító spanyol Juan Pardo lett, aki 491 ezer eurót nyert.