Az utolsó öt percben lőtt két gólt, fordított a Fradi

2019. szeptember 22., vasárnap 19:18 | aznap frissítve

A címvédő Ferencváros a hajrában fordítva 2-1-re győzött Zalaegerszegen az NB I. második fordulójából elhalasztott, vasárnap pótolt futballmérkőzésen.

Az első gólt az első félidő végén Ikoba szerezte, szenzációsan vette át a labdát, két védő között szöktette magát, mielőtt a kapuba lőtt.

A második félidő közepén Varga Roland a lécre rúgott egy büntetőt, így akkor még elmaradt az egyenlítés, de a 87. percben a 37 éves csere, Leandro közelről betalált, 1-1.

A 92. percben Tokmac vett át nehezen egy labdát a ZTE ötösén, ügyesen nyúlt utána, majd estében a jobb alsóba küldte, 1-2.

Szerhij Rebrov csapatában a csütörtöki, barcelonai bravúr után több, általában mellőzött futballista is kezdett. A Fradi eggyel kevesebb meccsel harmadik a bajnokságban, 12 pontja van. A Fehérvár 18 ponttal vezet, a Mezőkövesd 15 ponttal második.