Holman: egy perc alatt két gól, mesterhármas a Slovanban

2019. szeptember 29., vasárnap 09:06

Szombaton 5-0-ra nyert a Slovan Bratislva a Nitra ellen a szlovák bajnokságban, nem kis mértékben Holman Dávidnak köszönhetően, aki mesterhármast ért el a mérkőzésen. Ráadásul nem is akárhogy: ez első félidő hajrájában egy perc alatt két gólt szerzett, majd a második félidő elején saját kihagyott büntetőjével alapozta meg a harmadik gólját.

A Slovan összefoglalójában 1:16 után látható is, ahogy előbb jobbal teker a hosszú alsóba Holman, majd a Nitra középkezdése után egyből lecsap egy elvesztett labdára a kapu előtt, és távolról ismét a bal alsóba tüzel.

Egyébként Holman maga harcolta ki a harmadik gólját megelőző büntetőt is, abszolút a meccs embere volt tehát, még úgy is, hogy a 61. percben lecserélték.

Az 5-0-s győzelem után a Slovan vezeti a tabellát, de a vasárnap játszó Žilina egy győzelemmel visszaelőzheti őket.