Radu gólt lőtt Radunak

2019. szeptember 29., vasárnap 17:30 | aznap frissítve

A Lazio hazai pályán, az AS Roma idegenben győzött az olasz futballbajnokság hatodik fordulójának vasárnapi játéknapján.

Az AS Roma győztes gólját a bosnyák Edin Dzeko szerezte az újonc Lecce otthonában: fejesét foghatta volna Gabriel Ferreira, de a testéről a hálóba pattant a labda. A hazaiak brazil kapusa aztán javított, a nyolcvanadik percben kivédte a szerb Alekszandr Kolarov büntetőjét. Ennek ellenére a Lecce a harmadik hazai bajnokiját is elveszítette az idényben.

A Lazio Rómában kiütötte a Genoát, 4-0 lett a vége. A második gól nemcsak amiatt érdekes, hogy remek és látványos lövésből született, hanem mert Radu talált be Radunak. A hazaiak román légiósa, Stefan Radu lőtt gólt a genovai kapus, szintén román Andrei Radunak.