Egy grúz lőtte a nap gólját a nap meccsén, Gibraltárban

2019. október 16., szerda 10:22

A legváltozatosabb meccset játszotta szerdán, az Eb-selejtezőkön két kiscsapat, Gibraltár és Grúzia. Gibraltár 0 ponttal állt hat meccsből kezdéskor, a grúzok viszont már ötpontosként érkeztek idegenbe.

Esélyesként meg is szerezték a vezetést, majd két góllal mentek el, amikor Jaba Kankava bődületesen nagy gólt rúgott. Ennél kedden nagyobbat nem is lőttek, 30 méterről talált a bal felső sarokba.

Kankava gólja a Gibraltár-Grúzia meccsen

Gibraltár viszont a szünet után váratlanul magához tért, előbb a 38 éves Lee Casciaro, majd a 36 éves Roy Chipolina talált be. 2-2, az első pont elérhetőnek tűnt, sőt, a győzelem is.

Gibraltar vs Georgia 2 : 3 15.10.2019

Csakhogy a grúzok húzták be a meccset, a 84. percben Giorgi Kvilitaia, a volt győri légiós rúgott gólt, 3-2-re győzött Grúzia. 8 pontja van, de az Eb-re már nem juthat ki.