Drámai fordítás, Ibra-gól, kupaelődöntős a Milan

2020. január 28., kedd 23:20

Nagy meccsen került a legjobb négy közé az Olasz Kupában kedd este a Milan, amely a Torinót fogadta.

Bonaventura szépen kijátszott góljával vezettek a hazaiak, de a második félidő közepére Bremer duplájával fordított a Torino. Az elsőt közelről rúgta be, a másodikat fejelte a futballista, aki középhátvédként játszott a meccsen.

A Milannak 20 perce maradt, hogy legalább hosszabbításra mentse a mérkőzést. A 91. percben a csereként beállt Calhanoglu megpattanó lövése segített a Milanon, ezzel lett 2-2 a rendes játékidő végén.

Jött a kétszer 15 perc hosszabbítás, és jött ismét Calhanoglu, aki a 106. percben, közvetlenül a ráadás második félidejének kezdete után újra villant, ezúttal labdája anélkül vágódott a hálóba, hogy megpattant volna, 3-2-re visszafordított a Milan.

Milan Torino 4-2 Coppa italia

Percek se teltek el, érkezett a 65. percben beállt Zlatan Ibrahimovic, és Leao remekül letett labdáját a rövid felsőbe vágta. 4-2, ez lett a végeredmény is, a Milan a Juventusszal játszik majd a döntőbe jutásért.