Döcögős kezdés után simán nyert a Real Madrid

2020. február 9., vasárnap 18:32 | aznap frissítve

Az Osasuna elleni meccs 14. percében úgy tűnt, hogy a hétközi kupafiaskó után megint kikap a Real Madrid: egy szöglet után Unai Garcia bevetődve fejelt a Real kapujába. Bravúros mozdulat volt, bár a védők csúnyán lemaradtak az Osasuna játékosáról.

Hamar egyenlített a Real Madrid, a 33. percben már 1-1 volt az állás, Isco volt a gólszerző. Öt perccel később már a vezetés is megvolt a Realnak, ezúttal Sergio Ramos talált be. Ez is egy szöglet után született, Ramos közvetlen közelről fejelhetett a kapuba.

Ramos 90. gólját szerezte a Real Madridban az Osasuna ellen.

Újabb gólt már csak a második félidő utolsó tíz percében szerzett a Real, így alakult ki a 4-1-es végeredmény: a 84. percben Lucas Vazquez, a 92. percben pedig Luka Jovic volt eredményes.

Győzelmével a Real Madrid továbbra is vezeti a spanyol bajnokságot, egy meccsel többet játszva 6 pont az előnye a Barcelonával szemben. A Barcelona vasárnap este a Betis ellen játszik majd.