Egy hülye gólörömmel intézte el magának a Real tinije, hogy lemaradjon a Clásicóról

2020. február 23., vasárnap 22:52

A Real MadridEden Hazard bokatörése után egy újabb fontos játékost veszített el a jövő hétvégi Clásico előtt. Rodrygo sportszerűtlen gólörömével szedett össze egy piros lapot és eltiltást.

Rodrygo

Rodrygo
Fotó: Kenzo Tribouillard / AFP

A Real vezetőedzője Rodrygót a több játékperc miatt küldte le néhány hétre a klub B csapatához, a spanyol harmadosztályban szereplő Castillához. A terv szerint a Clásicóra tért volna vissza az első csapathoz, de ennek a 19 éves játékos tett keresztbe.

Vasárnap a Castilla a SS Reyes ellen játszott. A meccs lefújása előtt két perccel egy szóló végén talált kapuba Rodrygo, amivel 2-0 lett az állás. Rodrygónak ez nem volt elég, gólja után közvetlenül a kapus elé állt, és az arca előtt kezdett hadonászni. A tiszteletlenséget a játékvezető sárga lappal büntette, és mivel volt már lapja Rodrygónak, ki is állította a bíró.