Szoboszlai egy félidő alatt vágott hármat a Sturmnak

2020. június 10., szerda 21:37 | aznap frissítve

A Salzburg elég keményen ellátta a házigazda Sturm Graz baját az osztrák bajnokságban. Szoboszlai Dominik már az első félidőben három gólt lőtt – nem is akármilyeneket, az első gólját a világ végéről tette be egy pont elég erős és pontos szabadrúgással.

1-3-nál ráadásul leküldték a Graz középhátvédjét, Spendlhofert, később a másik középhátvédjüket Donkort is. A Sturm edzőjét is kiküldték még korábban, a Magyarországon is játszó Nikon El Maestro bátyját, Nestort.

A vége 1-5 lett. Szoboszlai a meccs után azt nyilatkozta, hogy a 90. percig harcoltak, és szerencsésnek érzi magát, hogy három góllal tudta segíteni a csapatát. Reméli, hogy lő még gólokat, és úgy szeretnének bajnokok lenni, hogy nem kapnak ki a hátralévő meccseken.