Üres kapus ziccerből az ellenfelet indította az Inter játékosa

2020. június 25., csütörtök 11:37

Az olasz bajnokság harmadik helyén álló Internazionale nagy lehetőséget szalasztott el, hogy közelebb kerüljön a két éllovashoz, a Juventushoz és a Lazióhoz. Nem tudta ugyanis legyőzni a Sassuolót, noha 2-1-re vezetett a félidőben, és hatalmas ziccere volt ahhoz a második félidőben, hogy 3-1-re vezessen.

Roberto Gagliardini azonban, ahelyett, hogy az üres pöckölte volna a labdát a 63. percben, belerúgott egy nagyot, és nem szorította le a lábfejét, így telibe rúgta a kapufát. Onnan a tizenhatoson kívül helyezkedő ellenfél játékosához pattant a labda, aki ellentámadást tudott indítani.

Elsőre is, a lassításon is látszik, mekkora ziccer volt, és nagy árat fizetett a csapat a kihagyásért, mert a végeredmény 3-3 lett. A 26 éves középpályás 14 bajnokin két gólt lőtt eddig ebben a szezonban, ennél kisebb helyzeteket értékesített.