A Roma és a Tottenham is nyert az Európa-ligában

2020. november 5., csütörtök 20:52

A labdarúgó Európa-liga csoportkörének harmadik fordulójában az AS Roma 5–0-ra legyőzte a CFR Clujt. Az Omonia Nicosia Lang Ádámmal a soraiban kapott ki, nyert viszont a Tottenham, a Bayer Leverkusen és a Napoli is.

A Roma már 34 perc után három góllal vezetett, a mérkőzésen Henrih Mhitarjan, Ibanez és Pedro is betalált, Borja Mayoral duplázott, 5–0 lett a végeredmény.

Lang Ádám kezdett és végig a pályán volt az Omonia Nicosiában (egy sárga lapot kapott), csapata 2–0-s vereséget szenvedett hazai pályán a Granadától. A ciprusi együttes a 41. percben, 0–1-es állásnál emberhátrányba került.

A Steven Gerrard vezette Rangers már két góllal is vezetett a Benfica vendégeként, de a portugálok emberhátrányban is egyenlíteni tudtak, 3–3 lett a végeredmény.

A Tottenham idegenben 3–1-re nyert a Ludogoroc ellen, a Bayer Leverkusen a Hapoel Beer-Sevát, a Napoli a Rijekát győzte le.

A PSV a félidőben még 10-ra vezetett a PAOK vendégeként, végül a görögök 4–1-re megnyerték a találkozót.