A Napoli 9 másodperc után vezetett, mégis simán kikapott

2021. január 24., vasárnap 16:57

A Juventus kedve szerint alakult az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie) 19. fordulója.

Kezdődött azzal, hogy szombaton a Milan otthon kikapott, az Inter pedig Udinében csak ikszelt, majd a vasárnap korai meccsen Arthur az első negyedóra végén, aztán McKennie hajrában szerzett góljával 2–0-ra legyőzte a Bolognát.

A 15 órás sávra sem lehet panasza a torinói együttesnek, hiszen a Napoli ugyan már 9 (!) másodperc után vezetett Lozano góljával, a nagyot hibázó Dimarco révén még a szünet előtt egyenlített a Verona.

A fordulást követően pedig előbb Barak, majd Zaccagni is bevette a nápolyi kaput, a Hellas pedig tulajdonképpen sima sikert aratott (3–1).

A „zebrák” így megelőzték déli riválisukat, és feljöttek a negyedik helyre, egy pontra az eggyel több meccset játszó Roma mögé.