Őrült meccsen veszített pontokat a Bayern

2021. február 15., hétfő 22:40

A Bundesliga 21. fordulójának hétfő esti zárómeccsén a címvédő Bayern München hazai pályán meglepetésre csupán 3–3-as döntetlent játszott a kiesés ellen menekülő Arminia Bielefelddel.

A vendégek remekül kezdték a találkozót, a 9. percben Michel Vlap góljával megszerezték a vezetést, amelyet a 37. percben Amos Pieper duplázott meg.

Bár a félidőt követően Robert Lewandowski szépített, gyakorlatilag a középkezdés utáni támadásból Christian Gebauer visszaállította a kétgólos különbséget.

Corentin Tolisso gólja az 57. percben visszahozta a bajor reményeket, Alphonso Davies pedig a 70. percben egalizált.

A győzelmet azonban nem sikerült megszereznie a Bayernnek, 3–3 maradt a végeredmény.

A Bielefeld 1985 után szerzett újra pontot a München vendégeként, Hansi Flick együttesének előnye pedig öt pontra csökkent a tabellán a második RB Leipzig előtt.