96. perces csattanó büntetőből a keleti derbin

2021. április 11., vasárnap 14:18

Újra botlott az NB I-be visszaigyekvő DVSC, a labdarúgó NB II keleti rangadóján a Nyíregyháza elvitt egy pontot Debrecenből.

A házigazda az első félidő hajrájában szerzett vezetést Korhut Mihály góljával, és egésze a 91. percig úgy tűnt, minimalista sikert arat (1–0).

Akkor azonban Gróf Dávid repült bele a labdát már elfejelő Farkas Aurélba, amiért büntető járt a vendégeknek – ezt végül masszív ápolási szünet után GresóMátyás a jobb alsóba lőtte (1–1).

A legutóbb a Dorog vendégeként alulmaradó debreceniek előnye így csupán két pont lett az Ajkát fogadó Vasassal szemben, az angyalföldiek pedig Hinora Kristóf duplájával meg is verték ellenfelüket, így átvették a vezetést a tabellán (2–1).