A Puskás Akadémia három nappal a kezdés után gyűjtötte be a három pontot

2021. augusztus 18., szerda 18:29

Befejezték a Zalaegerszeg–Puskás Akadémia NB I-es bajnoki mérkőzést szerdán, amelyet még vasárnap kezdtek el, ám a találkozó 70. percében Bogár Gergő játékvezető félbeszakította a rossz időjárás miatt.

Bár a zalaegerszegiek szerezték meg a vezetést Skribek Alen révén, a vendégek Artem Favorov és Jakov Puljic góljával fordítottak, így az eredményjelzőn 1–2 állt, amikor a játékvezető a második félidő közepén az öltözőbe tessékelte a futballistákat.

A Magyar Labdarúgó-szövetség versenybizottsága hétfőn döntött arról, hogy az összecsapást szerdán folytatják onnan, ahol félbeszakadt.

A ZTE nem talált fogást a Puskás Akadémián a hátralevő 20 percben, sőt a vendégek Marius Corbut góljával a 91. percben növelni tudták az előnyüket, egyúttal beállították a végeredményt. A csapat ezzel három forduló után a 3. helyen áll az NB I-ben, míg a Zalaegerszeg az utolsó előtti, 11. helyen áll.