Hihetetlen, megint a végén döntött a rekordbajnok!

2023. január 7., szombat 20:16

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 17. fordulójában a Juventus hazai pályán 1–0-ra legyőzte az Udinesét.

A találkozó egyetlen találatát a 86. percben Danilo szerezte, amivel tovább épül a rekordbajnok szenzációs sorozata.

A Juventus a Milantól elszenvedett, október eleji 2–0-s vereségét követően zsinórban a nyolcadik bajnokiját nyerte meg, 14–0-s gólkülönbséggel!

Még ennél is érdekesebb, hogy ez volt az ötödik 1–0-s siker közben, és mindegyik alkalommal az utolsó fél órában talált be a torinói együttes, a Cremonese ellen legutóbb a 91. percben jött össze a siker.

SERIE A

17. FORDULÓ

Fiorentina–Sassuolo 2–1 (Saponara 48., N. González 91. – 11-esből, ill. Berardi 57. – 11-esből)

Juventus–Udinese 1–0 (Danilo 86.)

20.45: Monza–Inter

Az élmezőny állása: 1. Napoli 41 pont (37–13, 16 meccs), 2. Juventus 37 (26–7), 3. Milan 36 (31–16, 16), 4. Inter 33 (35–22, 16)

(Borítókép: Chris Ricco – Juventus FC/Juventus FC via Getty Images)