A szív megszakad: így vigasztalta a bajnokért szorító édesanyja a riválisnak drukkoló fiát a döntő után – videó!

2023. május 29., hétfő 10:54

Éjjel véget ért a mexikói élvonalbeli labdarúgó-bajnokság idénye, a sokszor pufogtatott drámai jelző pedig ezúttal is nyugodtan előkerülhet.

Ugyanis a Chivas az idegenbeli, gól nélküli döntetlent követően otthon a 20. percben Roberto Alvarado és Víctor Guzmán találatával már 2–0-ra vezetett, a Tigres viszont André-Pierre Gignac második félidő derekán értékesített büntetőjével szépített, majd nem sokkal később Sebastián Córdova révén egyenlített is (2–2).

A ráadásban Guido Pizzaro ráadásul a győztes gólt is megszerezte a vendégeknek, ezt követően már csak egy-egy piros lap (Gilberto Sepúlveda és épp Córdova mehetett előbb zuhanyozni) esett (2–3).

A találkozót követően egy rendkívül aranyos videó kezdett terjedni a neten, a bajnok sikeréért küzdő édesanya a végül alulmaradó rivális fiát próbálta vigasztalni a finálét követően.