Az Internazionale újabb kiütéses győzelemmel folytatta szenzációs sorozatát

2024. február 29., csütörtök 09:06 | aznap frissítve

A listavezető Internazionale 4–0-ra verte a vendég Atalantát az olasz labdarúgó-bajnokság 21. fordulójából elhalasztott és szerdán pótolt mérkőzésen.

Tovább menetel az olasz bajnokságban a legutóbbi szezonban BL-finalista Internazionale. A milánóiak újabb kiütéses győzelmet arattak ezúttal az Atalanta ellen, hazai pályán. A gólgyártást Darmian kezdte a 26. percben, majd Lautaro Martínez góljával 2–0 állt félidőben az eredményjelzőn. A folytatásban ugyan Martínez büntetőt hibázott, de a kipattanót Dimarco a hálóba lőtte, majd a végeredményt Frattesi állította be a 71. percben.

Az Internazionale újabb sikerével már 12 pontos előnyben van a második Juventus előtt, míg formája kiváló:

legutóbbi 11 mérkőzését megnyerte, sőt négy mérkőzés óta még gólt sem kapott.

A bajnoki gólkülönbsége pedig elképesztő, +55-ös.

A játéknap másik mérkőzésén egyébként a címvédő Napoli gólfesztivált tartott a Sassuolo otthonában, és 6–1-re nyert.