Minden pénzt megért Raphinha gunyoros gesztusa a Barca győztes gólja után

2024. március 31., vasárnap 10:56

Nem volt könnyű, de a Barcelona behúzta a győzelmet a Las Palmas ellen a La Liga fordulójában, és ezzel átmenetileg (?) öt pontra megközelítette az éllovas Real Madridot. Az eredmény 1–0, bár Raphinha két gólt rúgott, de az elsőt rejtélyes okból érvénytelenítette a VAR.

Véres verejtékkel vívta ki az 1–0-s győzelmet a Barcelona a La Liga 30. fordulójában a Las Palmas ellen. Igaz ugyan, hogy a katalánok Raphinha révén már a 19. percben megszerezték a vezetést, de ezt a gólt alapos VAR-ozást követően érvénytelenítették.

Hogy miért? Rejtély, hiszen amikor az akció elindult, Raphinha tétlen lesen volt.

Sebaj, a 60. percben a brazil rúgott még egy gólt, és ezt már nem vették el tőle, jóllehet mutatta, hogy tessék VAR-ozni, hátha ez is les volt! Micsoda humorérzék!

A tabella élcsoportja: 1. Real Madrid 72 pont (29 meccsből), 2. Barcelona 67 (30), 3. Girona 62 (29).