Szabó Levente újabb gólt szerzett Németországban

2024. szeptember 28., szombat 08:49

Szabó Levente ismét gólt szerzett az Eintracht Braunschweig labdarúgócsapat színeiben, az AEL Limasszol pedig emberhátrányban fejezte be mérkőzését Kecskés Ákos kiállítása miatt pénteken – közölte rövid összeállításában a Magyar Távirati Iroda.

A Bundesliga honlapja szerint a másodosztály hetedik fordulójában a Braunschweig 3–1-re kikapott az SSV Ulm otthonában, így Szabó öröme sem lehetett felhőtlen...

A nyáron igazolt magyar futballista a szünet után lépett pályára és a 76. percben szerezte meg idénybeli második gólját a bajnokságban – jegyezte meg az MTI.

A korábbi utánpótlás-válogatott támadó két héttel ezelőtt, a Darmstadt elleni 1–1 alkalmával talált a kapuba a 2. Bundesligában először.

Kecskés kezdő volt az AEL Limasszolban, és a 80. percben kapott piros lapot az Omonia Nicosia otthonában ugyancsak 3-1-re elveszített mérkőzésen a ciprusi bajnokságban. A hazaiaknál Lang Ádám a cseresorból nézte végig a találkozót.