Németh Krisztián nélkül vesztett pontokat az AEK

2010. január 10., vasárnap 21:22 | aznap frissítve

Bár a 9. percben már vezetett az Atromitosz, az AEK Athén már az első félidőben megfordította a meccset a görög bajnokság 17. fordulójában. Sőt, Blanco révén az 53. percben már 3-1-re is vezetett, de a vendég Atromitosz, az argentin Emanuel Perrone révén két perc alatt egyenlített. Németh Krisztán ezúttal sem kapott szerepet, bár a hírek szerint már felépült sérüléséből. Az Ergotelisz csapatában Posza Zsolt kezdő volt és a Panioniosz elleni 0-0-s meccset végig védte, a statisztikák szerint hat lövést fogott meg. Az élen álló három csapat, a Panathinaikosz, az Olympiakosz és a PAOK is nyert a hétvégi fordulóban.

Görögország, Super League, 17. forduló

Ergotelisz-Panioniosz 0-0

Levadiakosz-PAOK Szaloniki 0-2 (V. Ivics 11., Lino 82.)

Xanthi-Panathinaikosz 1-2 (Buval 42., ill. Canisz 32., 62.)

Arisz Szaloniki-Iraklisz 4-2 (Cámpora 31, 54., Toni Calvo 45., 56., ill. Epstein 38., Milano 87.)

Aszterasz Tripolisz-Kavala 1-0 (Marcelao 62.)

Olympiakosz-Larisza 2-1 (Maresca 37., Galletti 40., ill. Romeu 81.)

Pantrakikosz-PAS Ioannina 1-2 (Szuanisz 89., ill. D. Cissé 26., 88.)

AEK Athén-Atromitosz 3-3 (Gentszoglu 12, Scocco 45, Blanco 53, ill. Nebeglerasz 9., Perrone 69., 71.)