18 meccs óta veretlen a Nottingham

2010. január 16., szombat 18:38

Buzsáky Ákos csapata, a Queens Park a Blackpool otthonából hozott el egy pontot. A magyar válogatott középpályása kezdőként egy félidőnyi lehetőséget kapott. Mindkét vendéggól a második félidőben született. Drámaian alakult Priskin Tamás csapatának, az Ipswichnek a meccse. A vendég Coventry 96. percben egyenlített, de egy perc múlva Pablo Counago végleg eldöntötte a meccset, a magyar csatárt nem nevezték. A Plymouth Tímár Krisztián nélkül kapott ki otthon a Crystal Palace-tól. A Cardiff a Scunthorpe vendégeként az utolsó 10 percben mentett pontot, a Cardiffban Gyepes Gábor megint a kispadon nézte végig a meccset.

Nagyszerű meccsen verte a Nottingham a Liverpool kupabúcsúztatóját, a Readinget. Ezzel a Forest biztosan őrzi második, feljutást érő helyét, 18 meccs óta veretlen a bajnokságban. Hétfőn este a rangadóval zárul a forduló. Az első Newcastle United a harmadik West Bromwich-ot fogadja, A Newcastle-ben Kádár Tamásnak szurkolhatunk..

Anglia, Championship, 26. forduló

Barnsley FC-Sheffield Wednesday 1-2 (Halfredsson 7., ill. Spurr 3., Johnson 21.)

Blackpool FC-Queens Park Rangers 2-2 (Adam 9., Taylor-Fletcher 77., ill. Taarabt 55., 11-esből, Connolly 84.)

Bristol City-Preston North End 4-2 (Haynes 2., Fontaine 12., Carey 58., Sno 90., ill. Brown 27., Wallace 92.)

Doncaster Rovers-Watford FC 2-1 (Shiels 50., Roberts 83., ill. Helguson 90., 11-esből)

Ipswich Town-Coventry City 3-2 (John 42., Colback 52., Pablo Counago 97., ill. Morrison 2., Wood 96.)

Nottingham Forest-Reading FC 2-1 (Anderson 11., Earnshaw 41., ill. Kebe 94.)

Peterborough United-Derby County 0-3 (Davies 45., 11-esből, Campbell 48., 75.)

Plymouth Argyle-Crystal Palace 0-1 (Moses 17.),

Scunthorpe United-Cardiff City 1-1 (O’Connor 11., ill. Whittingham 82.)

Sheffield United-Middlesbrough FC 1-0 (Cresswell 56.)

Swansea City-Leicester City 1-0 (Pintado 32.)