A Celticet a kupából is kiütötték

2010. április 10., szombat 15:40

Nem csak a bajnokságban botladozik a Celtic, hanem a skót kupában is elbukott. A bajnokságban a Rangers már 13 ponttal vezet, míg az FA-kupa elődöntőjében a másodosztály ötödik helyén álló Ross County óriási meglepetésre kiverte nagynevű ellenfelét, és a Dundee United-Raith Rovers meccs győztesével játszik majd.

A találkozón 0-0-s félidő után az 55. percben Craig, a 88-ikban pedig Scott talált be. A Ross County legnagyobb sikerét érte el ezzel, hiszen korábban egy harmadosztályú bajnoki cím, illetve egy Challenge-kupa (az első osztályt leszámítva, a további 30 profi klub részére kiírt kupa) siker volt a legjobb eredménye.

Skót FA-kupa, elődöntő: Celtic-Ross County 0-2 (Steven Craig 55., Martin Scott 88.)