A Manchester City továbbjutott az FA-kupában

2011. január 18., kedd 22:46

Nyert az FA-kupa 3. fordullójának megismételt meccsén a Manchester City. Az egykori tanítvány, Roberto Mancini csapata – még ha a végén kicsit nehezen is – legyőzte az olasz szakember egykori mesterének, a svéd Sven-Göran Erikssonnak a csapatát, a Leicester Cityt. A manchesteriek úgy nyertek 4-2-re, hogy Carlos Tévez büntetőt hibázott, Alekaszandar Kolarov pedig a 90. percben lőtte a negyedik hazai gólt. A Wolverhampton ötöt rúgott, így ugyancsak a negyedik körbe jutott.

FA-kupa, 3. forduló, megismételt meccsek

Wolverhampton–Doncaster Rovers 5-0 (S. Fletcher 5., Mujangi Bia 61., Doyle 66., Jarvis 74., D. Jones 90.)

Manchester City–Leicester City 4-2 (Tévez 15., Vieira 37, A. Johnson 38, Kolarov 90., ill. Gallagher 19., 11-esből, Dyer 83.)