Viharban nyerte a Videoton a Szuperkupát

2012. július 11., szerda 22:35 | aznap frissítve

Már a 2. percben vezetést szerzett a Debrecen a 13. magyar Szuperkupáért lejátszott mérkőzésen a Videoton ellen. Bódi Ádám góljára a 72. percben Kovács István válaszolt.

A kupát 11-esek döntötték el, és csak Bódi Ádám hibázott, így a tavaly a Szuperkupáért a Kecskemétet legyőző Videoton ismételni tudott. A mérkőzés után a díjátadót a klub székházában tartották, mert az ország nyugati felében tomboló vihar a meccs második félidejében elérte Székesfehérvárt.

Jegyzőkönyv

DVSC Teva–Videoton 1-1, tizenegyesekkel 3-5, gólszerzők: Bódi (2.) illetve Kovács (72.)
Székesfehérvár, 5000 néző, v.: Bognár T.
gólszerzők: Kovács I. (72.), illetve Bódi (2.)
sárga lap: Mitrovic (87.), Torghelle (91.), illetve Szakály (53.), Korhut (57.), Varga J. (69.), Bódi (74.), Ramos (88.)

Videoton:
Bozovic - Szolnoki (Brachi, 56.), Caneira, Vinicius, Stopira (Nikolics, 71.) - Tóth B. (Kovács I., a szünetben), Mitrovic - Gyurcsó, Sándor, Walter Lee - Torghelle