Williant 11,8 millió fontért sem engedi el a Sahtar

2012. augusztus 27., hétfő 11:12

Szinte bizonyos, hogy a Tottenham horvát középpályása, Luka Modric a Real Madridban folytatja a pályafutását. A Marca című spanyol napilap szerint hétfő délelőtt jelentik be az átigazolást. Így aztán a londoni futballklubnak sürgősen pótolnia kell a válogatott futballistát.

A Tottenham egy ideje már a Sahtar Donyeck 24 éves brazil futballistáját, Williant kerülgeti, és most már ajánlatot is tett a klub elnöke, Daniel Levy. Az ukránok azonban elutasították a 11,8 millió fontos átigazolási díjat. Korábban a Chelsea is megpróbálta elcsábítani Williant, de a másik londoni klubnak sem sikerült.

A brazil játékos, aki 129 meccsen 19 gólt szerzett eddig klubjában, három bajnoki címet, ukrán kupát és UEFA-kupát nyert klubjával így vélekedett: „Mindenki tudja, hogy tovább szeretnék lépni. Öt éve szolgálom a klubot és több címet nyertem már velük, de eljött az idő, hogy váltsak. Januárban a Chelsea akart megszerezni, most a Tottenham. Nem esek kétségbe, előbb-utóbb úgy is távozni fogok.”