Szalaiék kiestek a Német Kupából

2013. február 26., kedd 22:13

Szalai Ádám csapata, a Mainz hiába vezetett még a 85. percben is 2-0-ra, végül hosszabbítás után 3-2-re kikapott a Freiburgtól, és kiesett a labdarúgó Német Kupa negyeddöntőjében.

A Mainz kevesebb mint négy perc alatt jutott kétgólos előnyhöz a meccsen, s ugyan a 65. percben emberhátrányba került, sokáig úgy tűnt, így is bejut a négy közé. A 86. percben aztán szépített a vendégegyüttes, majd a 92. percben büntetőből egyenlítenie is sikerült.

A ráadásban a lényegesen frissebbnek tűnő freiburgiak ismét betaláltak, amire Szalaiéknak nem volt válaszuk. A magyar válogatott csatára végig a pályán volt, s a második mainzi gólt ő készítette elő.

Német Kupa, negyeddöntő: FSV Mainz-SC Freiburg 2-3 (2-0, 2-2, 2-2) - hosszabbítás után

Kickers Offenbach (III. osztályú)-VfL Wolfsburg 1-2 (0-0)