A második meccsét is nyerte az U17-es válogatott

2013. március 28., csütörtök 16:08

A finnek után Fehéroroszországot is legyőzte az U17-es futballválogatott, így egy lépéssel közelebb került a májusi, szlovákiak Európa-bajnoksághoz. Ehhez már csak egy siker hiányzik, vasárnap Svédország lesz az ellenfél, amely még csak ezután játssza második fordulós meccsét Finnországgal.

A fehéroroszok elleni meccs első félidejében Pisont István csapata játszott fölényben, de gólt nem sikerült rúgni. A második játékrész viszont fehérorosz büntetővel kezdődött, amelyet Ordasi, a magyar kapus bravúrral védett. Aztán tíz perc alatt lőtt két magyar góllal el is dőlt a meccs, a végén mi is kaptunk egy büntetőt, amelyet Zsótér értékesített

U17-es Eb-selejtező, Telki: Magyarország–Fehéoroszország 3-0 (Takács 46., Szántó 55., Zsótér 78.).