Kroos szezonjának vége

2013. április 3., szerda 11:02

Toni Kroos, a Bayern München labdarúgója számára valószínűleg véget ért a szezon, miután súlyos sérülést szenvedett kedden, a Juventus elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntőben.

A párharc első mérkőzésén nagyszerű játékkal 2-0-ás győzelmet aratott bajor csapat honlapján azt közölte szerdán, hogy a 15. percben lecserélt 23 éves, támadó középpályás csípőjének jobb oldalán elszakadt a közelítő izom. Hans-Wilhelm Müller-Wohlfahrt csapatorvos szerint legalább 6-8 hétig nem számíthat rá Jupp Heynckes vezetőedző.

"Nagyon rossz hír ez a számunkra, a következő két hónap sok szempontból meghatározó lesz" - kommentálta a hírt Heynckess.

A Bayern a német bajnokságot várhatóan már a hétvégén megnyeri, a BL-ben pedig jövő szerdán játssza visszavágóját a Juventus ellen, s még versenyben van a Német Kupában is.