Az Athletic 0-1 után kivégezte a Valladolidot

2014. január 20., hétfő 23:53

Az Athletic Bilbao hatgólos meccsen verte a Real Valladolidot a Primera División 20. fordulójának hétfő esti meccsén. A találkozón sokáig a vendégcsapat vezetett, Óscar még a 15. percben talált a kapuba. Aztán a nagy hazai nyomás a 65. percben érett góllá, Ibai egyenlített, aki a 82. percben másodszor is betalált, az Athletich-nek ez volt akkor a harmadik gólja. A végén a negyedik hazai találat is megszületett, majd a hosszabbítás perceiben Rama javított valamelyest a vendégmérlegen. A győzelemmel az Athletic a 4., azaz BL-selejtezőt érő helyre jött fel, a Valladolid viszont maradt a kieső, 18. helyen.

Primera División, 20. forduló: Athletic Bilbao–Real Valladoli (0-1). Gólszerző: Ibai (65., 82.), De Marcos (75.), Ander Herrera (86.), ill. Óscar (15.), V. Rama (91.)