A Zebrák nyerték a legnagyobb amatőr focitornát

2014. május 24., szombat 11:47

Április elején indult útnak Magyarország legnagyobb amatőr kispályás labdarúgó kupája, a Forever Cup. A csapatoknak nyolc selejtezőn volt lehetőségük, hogy odaérjenek a Magyarország legjobb amatőr focicsapatait összehozó döntőbe.

A budapesti helyszín ellenére számos vidéki városból érkeztek, határon túli magyarok is voltak, érkeztek csapatok Erdélyből, Felvidékről és a Vajdaságból is. A döntőt május 17.-én, szombaton rendezték a Bogdánfy úti BME-sporttelepen. A vigaszágon a „Futottak Még” (1. helyezett), a „Porta-Kisokos KKLC” (2. helyezett) és a „Stabilizátorok” (3. helyezett) lett dobogós.

A nagydöntőt Zebrák csapata nyerte, a döntőben drámai csatában elvérző Dunakeszi Kinizsi lett az ezüstérmes, a bronzérmet a Mates Team vehette át.

A sorozat első gólkirálya Varga Csaba (Dunakeszi Kinizsi) lett 7 góllal, a legjobb kapus Reveland Zoltán (Zebrák), a legjobb játékos pedig Csernai Gábor (Mates Team) lett.