Kétgólos előnyt adott el a Burnley

2015. február 8., vasárnap 15:03

Az első félidőben sokkal agresszívabb FC Burnley már a 32. percben 2-0-ra vezetett a West Bromwich ellen a Premier League 24. fordulójában, a vége mégis döntetlen lett. A vasárnap kora délutáni meccsén a második félidőben, 22 perc alatt egyenlített a WBA, amelyben csapatkapitányként pályára lépett Darren Fletcher, aki a hétfőn szerződtettek a Manchester Unitedtől.

A Burnley ezzel a 17., a WBA a 15. helyen áll a bajnokságban. Vasárnap még két meccset rendeznek, a Newcastle a Stoke Cityvel találkozik, a West Ham 17:05-től a Manchester Unitedet fogadja.

A Newcastle az utolsó percig vezetett. Aztán jött Peter Crouch és kiegyenlített, a Stoke pontot szerzett. A csatár a 82. percben lépett pályára.

Premier League, 24. forduló: Burnley–West Bromwich 2-2 (Barnes 11., Ings 32., ill. Brunt 45., Brown 67.), Newcastle United–Stoke City 1-1 (Colback 74., ill. Crouch 90.)