A Leverkusen a Stuttgartot, a Valencia a Deport verte

2015. március 13., péntek 22:59

Az európai nagy bajnokságokban két érdekesebb meccset rendeztek ma este. A Bundesligában az utolsó helyen álló Stuttgart nem sok reményt táplálhatott a Leverkursen ellen, de ha bíztak is valamiben, az legfeljebbb a szerencse lehetett. Nem jött be, a tabellán harmadik helyen álló Leverkursen simán, 4-0-ra verte őket Wendell, Bellarabi és Drmic góljaival, utóbbi kettőt is szerzett.

Egy Valencia - Deportivo La Coruna tíz éve még rangandónak számított volna a spanyol bajnokságban, idén a Valencia a harmadik helyen áll, öt pontra az első Barcelonától, a Depor meg hat győzelmével csak a 16,. és ha nem kapják magukat össze villámgyorsan, a kiesés ellen kell majd küzdeniük. Az otthon játszó Valencia a 61. percig elég impontensen támadott, de aztán 11-esből először Daniel Parejo volt eredményes, majd a kinyíló vendégeknek Francisco Alcacer is rúgott egy gólt, a vége 2-0.