A Valencia kiütötte a Granadát

2015. április 27., hétfő 22:53 | aznap frissítve

A Valencia 4-0-ra nyert a spanyol futballbajnokság 33. fordulójában. A hazai csapat a szünetben már 2-0-ra vezetett, majd az utolsó öt percben Feguli és Negredo is betalált. A Valencia ezzel maradt két ponttal a Sevilla előtt a negyedik helyen, négy pont hátránnyal az Atlético Madrid mögött

Primera División, 33. forduló: Valencia-Granada 4-0 (2-0)

Az angol másodosztályban, a Championshipben a már feljutott Watford (Tőzsér Dániel csapata) mellett az AFC Bournemouth tett nagy lépést hétfő este, miután 3-0-ra verte a Bogdán Ádámmal a kapuban felálló Boltont. A Bournemouth előnye egy fordulóval a vége előtt három pont a Middlesbrough-val szemben, de gólkülönbsége 19-cel jobb nála, így gyakorlatilag már biztos, hogy ott lesz Premier League következő idényében. A 125 éve alapított klub még sosem szerepelt az élvonalban, a másodikban is csak ez volt a második idénye.

A harmadik feljutó helyért osztályozót játszanak. Ennek már biztos résztvevője a Middlesbrough, a Norwich City. Az Ipswichnek 78 pontja van, a Derbynek 77. Esélye marad még a hetedik Brentfordnak és a nyolcadik Wolverhamptonnak is. Mindkét csapatnak 75-75 pontja van