A Crystal Palace pontot lopott Liverpoolból

2015. december 7., hétfő 22:57

Nagyszerű meccsen 1-1-re végződött az Everton és a Crystal Palace meccse a Premier League 15. fordulójának zárómeccsén. Az utolsó negyedórában esett mind a két gól. Előbb a londoni védő, Scott Dann fejelt be egy szögletet, ez volt a Palace kilencedik olyan gólja ebben a bajnokságban, amit rögzített szituációban szereztek. Ennél többet pedig senki más idén.

Az Everton beszorította ellenfelét és a 81. percben Romelo Lukaku egyenlített. Ez volt a belga futballista 100. meccse és az 50. gólja az Evertonban, de ez is csak egy pontra volt elég.

A döntetlennel mindkét csapat így is kettőt lépett előre. A Palace már a hatodik, az Everton pedig a 8. helyen áll.

Premier League, 15. forduló: Everton-Crystal Palace 1-1 (0-0). G.: Lukaku (81.), ill. Dann (76.)