Korábbi játékosa volt a Ferencváros veszte a rangadón

2021. február 3., szerda 19:31

A női kézilabda NB I rangadóján a Győri Audi ETO KC a hat gólig jutó Lukács Viktória vezérletével hazai pályán 33–27-re legyőzte az FTC-Rail Cargo Hungariát.

A felek fej fej mellett haladtak a meccs elején, de az első negyedóra végéhez érve a korábbi ferencvárosi Lukács góljával néggyel elléptek a győriek (9–5).

A végül kilencig jutó Emily Bölk vezérletével kapaszkodott a fővárosi együttes, a 25. percben pedig Klujber Katrin gólja már vezetést jelentett (11–12)!

A kiegyenlített végjáték után a fordulást követően már kettő is volt a Fradi előnye, és még a 43. percben is 21–23-at mutatott az eredményjelző.

Akkor azonban megrázták magukat Stine Oftedalék (27–24), öt perccel a vége előtt pedig már a közte hatért támadhattak (31–26), ekkor még hiába, de az utolsó másodpercekben még ez is összejött (33–27).

A Győr így a 10. mérkőzését is megnyerte a bajnokságban, a Ferencváros pedig tíz győzelem után először kapott ki.