Az újonc Győrnél folytatja pályafutását a Fraditól távozó magyar válogatott játékos

2024. május 28., kedd 10:28

Balogh Zsolt és Dely Márton is a férfi kézilabda NB I-ben újonc Győri ETO-UNI FKC csapatában folytatja pályafutását.

A Rába-parti klub közleménye szerint a következő szezonra olyan csapat kialakítása a cél, amely a bennmaradás mellett stabil tagja lesz az élvonalnak.

Ennek elengedhetetlen alapja, hogy a fiatal játékosokat már rutinnal rendelkező sportolók segítsék. Örömmel jelentem be, hogy csatlakozik az együtteshez a magyar válogatott Balogh Zsolt a Ferencváros együttesétől, valamint a fiatal tehetség Dely Márton a NEKA-tól

– nyilatkozta Uhlig Rita ügyvezető.

A 35 éves Balogh 70 válogatottmeccsen 221 gólt szerzett, korábban Tatabányán és Szegeden is játszott, utóbbival bajnok, kupagyőztes és EHF Kupa-győztes volt.

A győriek korábban Uros Vilovski, Vajda Huba és Dean Bombac érkezését is bejelentették, írja az MTI.