Egymásnak esett a két NBA-szupersztár

2015. január 13., kedd 09:29

A Houston Rockets simán, 113-99-re nyert a Brooklyn Nets vendégeként az NBA legutóbbi játéknapján. A találkozó első negyedében kisebb verekedés tört ki Kevin Garnett, a hazaiak sztárja és Dwight Howard, a vendégek centere között.

Garnett szóvá tett egy lökést, majd a brooklyni odafejelt. A pályán és azon kívül lévők hiúsították meg a nagyobb verekedést. Garnettet kiállították.

Dwight Howard és Kevin Garnett bunyózott

A Chicago otthon kapott ki az Orlandótól, Nikola Vucsevics és Victor Oladipo is 33-33 pontot szórt, előbbi 11 lepattanót is szedett, a szezonban a 23. dupla-duplája volt.

A Detroit Brandon Jennings 34 pontjával és 10 asszisztjával hozta a meccset. A Boston az utolsó percben biztosította be a győzelmét Marcus Smart trplájával és Jared Sullinger négy büntetőjével, utóbbi 27 ponttal zárt.

Boston Celtics-New Orleans Pelicans 108-100

Brooklyn Nets-Houston Rockets 99-113

Toronto Raptors-Detroit Pistons 111-114

Chicago Bulls-Orlando Magic 114-121