Cilic döntős Pekingben

2011. október 8., szombat 11:16

Marin Cilic bő másfél óra alatt két játszmában nyert Ivan Ljubicic ellen, így a két horvát közül ő jutott be a döntőbe a pekingi tenisztorna férfiversenyében. A győztes a fináléban az első helyen kiemelt francia Jo-Wilfried Tsonga és a harmadikként rangsorolt cseh Tomas Berdych csatájának továbbjutójával találkozik.

A 11. helyen kiemelt Agnieszka Radwanska játszhatja a döntőt a német Andrea Petkoviccsal a pekingi tenisztorna női versenyében, miután a lengyel lány a második elődöntőben legyőzte az olasz Flavia Pennettát. Radwanskának 83 perc kellett a sikerhez.

Eredmények, elődöntők:

Férfiak (2,1 millió dollár összdíjazás): Cilic (horvát)-Ljubicic (horvát) 6:4, 6:3

Nők (4,5 millió dollár összdíjazás): Petkovic (német, 9.)-Niculescu (román) 6:2, 6:0, A. Radwanska (lengyel, 11.)-Pennetta (olasz) 6:2, 6:4