Babos párosban elődöntős

2014. április 4., péntek 09:38

Babos Tímea a fehérorosz Olga Govorcovával az oldalán bejutott a mexikói Monterreyben zajló, 500 ezer dollár összdíjazású keménypályás női tenisztorna elődöntőjébe. Az első helyen kiemelt kettős két játszmában győzte le a csütörtöki negyeddöntőben az Asia Muhammed, Allie Will amerikai duót. Babos tavaly párosban megnyerte ezt a tornát, akkori társa a japán Date-Krumm Kimiko volt.

Női páros, negyeddöntő:

Babos Tímea, Olga Govorcova (magyar, fehérorosz, 1.)-Asia Muhammad, Allie Will (amerikai) 7:5, 7:5

Egyes, nyolcaddöntő:

Ivanovics (szerb, 2.)-Wozniak (kanadai) 6:4, 6:2

Rybarikova (szlovák, 6.)-Morita (japán) 6:4-nél Morita feladta

Puig (Puerto Ricó-i, 8.)-Gibbs (amerikai) 6:4, 6:2

Boserup (amerikai)-Kiick (amerikai) 2:6, 6:2, 6:1

A selejtezőből indult Belinda Bencic szetthátrányból fordítva nyert az ukrán Jelina Szvitolina ellen az egyesült államokbeli Charlestonban zajló, 710 ezer dollár összdíjazású női salakpályás tenisztorna csütörtöki nyolcaddöntőjében. A világranglistán 140., 17 éves svájci játékos pályafutása során először jutott nyolc közé egy WTA-tornán. A negyeddöntőben a harmadik helyen kiemelt olasz Sara Errani lesz az ellenfele.