Fucsovics Márton könnyed győzelemmel kezdett Barcelonában

2022. április 19., kedd 12:49

Magabiztos győzelemmel kezdett a barcelonai salakpályás tenisztornán Fucsovics Márton. A világranglista 53. helyén álló magyar teniszező négy pozíciót javított múltheti helyezését követően, aztán két szettben, kérdés nélkül lépett túl Jordan Thompsonon az első fordulóban.

A világranglista 86. ausztrál teniszező különösebb ellenállást nem tudott kifejteni magyar riválisa ellen, Fucsovics az első szettet 6:4, míg a második játszmát 6:2 arányban nyerte. A nyíregyházi születésű teniszező ellenfele adogatását három alkalommal vette el, míg saját szervái mögött hibátlan maradt az 1 óra 25 percig tartó mérkőzésen.

A következő körben Fucsovics Márton az argentin Federico Delbonis ellen léphet pályára.