Hat magyar vízilabdázó nyert sorrendben három olimpiát, őket választották be a vizes sportok Halhatatlan Hírességei közé, Amerikában.
A kapitány, Kemény Dénes már 2011-ben bekerült a Hírességek Csarnokába.
2000-es olimpián az oroszokat simán verték (13-6), 2004-ben a szerbek ellen csak egyszer vezettek, a legjobbkor (8-7), a 2008-as finálét az amerikaiakkal szemben uralták (14-10).
A beiktatást az alábbi filmben megnézheti. A filmet Sztancsik Tamás készítette, aki a legnagyobb sikerek idején is ott volt a csapat mellett egy kamerával, és megörökítette, amit csak lehetett. 2011-ben volt egy szavazásunk arról, melyik a világ legjobb csapata, ezen az olvasóink úgy döntöttek: a Barcelonát előzve a férfi pólósok voltak azok. Kemény Dénes úgy reagált, szubjektív szavazás, objektív eredménnyel.
Biros Péter például hétfő este kézilabda meccsen volt érdekelt, és a veszprémi Mirko Alilovicnak például hetest dobott élvonalbeli meccsen, egri színekben. Biros kézilabdázónak indult, és az 1999-es Eb-n ismerhette meg a nevét az ország, amikor az Eb-döntőben öt gólt lőtt. 76-os mezben lépett pályára, ezzel is utalt születési évére.
Benedek Tibor új pozícióját a hétvégén jelentették be, az újpesti vízilabda főnöke lesz, 15 edzőnek fogja irányítani a munkáját.
1989 óta, 27 éve vagyok a válogatott mellett. Most úgy érzem, el kell távolodnom tőle”
- mondta hétfő este az M4 Sporton.
Kásás Tamás éttermet nyitott, nem edzősködik.
Kiss Gergelynek néhány hete született meg a harmadik lánya, ő szervezi az Év Sportolója gálát, rendezvényszervezés mellett karsztvizes vállalkozása is van.
Molnár Tamás aktív játékvezető, 2016-tól a FINA (nemzetközi szövetség) sportolói bizottságának a tagja, a LEN (európai bizottság) technikai bizottság tagja is.
Szécsi Zoltán miután örökölt 40 hektár földet, gazdálkodik, holott eleinte a netről gyűjtötte be az információkat. Az árpájára nagyon büszke volt. A földje Heves megyében van, ettől még Kaposváron játékosedző, vagyis nem szakadt el a sportágtól.