860 találat az Indexről, és 8 a környékéről.

Eb-pótselejtező: Bulgária-Magyarország

2020.10.08. 20:37 Módosítva: 2020-10-08 22:42:02
81
Orbán, Kalmár és Nikolics góljával magabiztosan vezet a magyar csapat Szófiában. Jomov szépített.
Portugália-Magyarország

Mizsur András
2020.01.22. 15:53 Módosítva: 2020-01-22 18:52:38
99
34-26-ra kapott ki Portugáliától a magyar kézilabda-válogatott az Eb-középdöntőben, ezzel elúszott az olimpia.

január 21., 20:21
  • Percről percre

Magyarország–Svédország Magyarország–Svédország

A végére szétesett a magyar válogatott a svédek elleni Eb-csoportmeccsen, az utolsó 13 percben gólt sem dobva, 0-6-os sorozattal úszott el a meccs, 18-24 lett a vége.. Az olimpiai selejtező még meglehet a portugálok ellen, az elődöntőbe jutás viszont veszélybe került.
Magyar-orosz 26-25, győzelemmel kezdte az Eb-t a kéziválogatott

-kg-
Dull Szabolcs
2020.01.11. 15:50 Módosítva: 2020-01-12 08:01:57
30
Mikler bravúrja nagyon kellett az utolsó fél percen belül, de győzelemmel kezte az Eb-csoportkört a magyar válogatott. Volt 4 gól is az előny, a végére egy maradt, 26-25 a vége az oroszok ellen. Nagy lépést tettünk a továbbjutás felé.

2019. november 19., 20:31

Wales–Magyarország Wales–Magyarország

Wales két helyzetből eldöntötte az Eb-selejtezőt, és kijutott az Eb-re, magyar oldalon kimaradt a legnagyobb ziccer, ami 1-1-re mentette volna az állást. Rossi csapata a korai hátrány után nem sok erőt mutatott, de a Nemzetek Ligájából még meglehet az Eb-indulás.
Horvátország–Magyarország

-kg-
Pál Tamás
2019.10.10. 20:29 Módosítva: 2019-10-10 23:29:53
616
Az ötödik percben eldőlt a spliti Eb-selejtező, és csak a horvátokon múlt, hogy három gólnál megálltak. Gulácsi büntetőt fogott, Kleinheislert kiállították, de a vereség ellenére maradt némi esély a sikeres Eb-selejtezésre.