A városrombolás Metallicára hangolva az igazi
For Whom the Bell Tolls + Trónok harca = WIN. Kell hozzá egy lelkes júzer, egy klasszikus metálnóta, egy (vagy több) harang, meg némi disztroj.
For Whom the Bell Tolls + Trónok harca = WIN. Kell hozzá egy lelkes júzer, egy klasszikus metálnóta, egy (vagy több) harang, meg némi disztroj.
Ez garantáltan lezsibbasztja az agyat.
Ember Márk az RTL Reggeli című műsorának szerda délelőtti adásában azzal szórakoztatta műsorvezetőtársát, Peller Annát és a tévénézőket, hogy spontán szóviccfolyamba bonyolódott. A színész-műsorvezetőt néhány magyarországi település neve ihlette meg, melyeket ragozva egészen bizarr szófordulatokat kaphatunk.
„Nem akartam ezt elmesélni, de akkor elmondom, hogy: kifejezetten köszöntöm reggel a bébi nézőket is! Ugyanis találtam egy települést, aminek az a neve, hogy Béb. És akkor ott vannak a bébi nézőink. Nagyon kedvesek, a bébi polgármester, van egy bébi múzeumuk is. Megnéztem a település történetét: Bébi Miklós 1280-ban ott vitézkedett” – részletezte Ember Márk, majd nevetve azzal folytatta, hogy:
És csak még egyet mondjak, hogy van egy másik város is, aminek az a neve, hogy Bács. És hogyha egy néni Bácsra költözik, akkor a néni bácsi lett. Kivéve akkor, hogyha a néni Bében született, mert akkor a bácsi néni bébi marad örökre.
Peller Anna erre csak azt tudta mondani, hogy: „Csodálatos Márk, ezt mikor találtad ki? Hajnalban a kocsiban? El vagyok ragadtatva...”
A Reggeli műsorvezetője azonban itt nem állt meg, tovább tudta fokozni a szóviccáradatot:
Van még egy település, aminek az a neve, hogy Bana. És hogyha átmegy a busz ezen a településen, akkor Banán megy át a busz. De várjál, mert hogyha Banán sétál olyan, aki Bében született, akkor Banán bébi sétál az utcákon.
A színész már megbánta, hogy eljátszott egy nem bináris karaktert.
Bár azt hitte, csak jót hozhat az, ha egy nem bináris karakter eljátszására vállalkozik, Benedict Cumberbatchnek azonban csalódnia kellett. A színész mostanra megbánta, hogy szerepelt a 2016-ban bemutatott Zoolander 2-ben, amelyben egy All nevű nem bináris modellt formált meg, meg is fogadta, hogy soha többé nem csinál ilyet.
Cumberbatch azt mondja, a Ben Stiller rendezésében készült film felzaklatta az embereket, de csak utólag értette meg, mi volt a baj a karakterével. Rengetegszer bocsánatot is kért miatta.
Nehéz erről beszélnem. Rengetegszer bocsánatot kellett kérnem emiatt
– mondta a Varietynek a színész, hozzátéve, szereti a nem bináris embereket.
Ez volt a lehetőség arra, hogy valamennyire része legyek egy ikonikus csoportnak, aminek nagy rajongója voltam. De aztán bonyolódtak a dolgok, félre lett értelmezve, és felzaklatta az embereket. Ezt tiszteletben tartom, szóval valószínűleg nem csinálok többé ilyet.
(via People)
Pont egy hónapja járnak jegyben.
Krausz Gábor és szerelme, Mikes Anna már egy hónapja élvezik a jegyesek boldog életét, január elején a Maldív-szigeteki nyaralásukon ugyanis új szintre emelték a kapcsolatukat. A séf ezt az utazást látta a megfelelő alkalomnak arra, hogy megkérje a táncosnő kezét, akivel 2023-ban, a Dancing with the Stars negyedik évadának köszönhetően szerettek egymásba, amelyet meg is nyertek.
A többszörös bajnok táncosnő nemrég részletesen is mesélt élete egyik legszebb napjáról, amelyről szerdán újfent megemlékezett az Instagram-oldalán, megosztva eljegyzési fotósorozatukat.
Ma van egy hónapja…
– írta a poszthoz néhány gyűrű, szív és végtelen emotikon kíséretében Mikes Anna, aki korábban úgy fogalmazott, egy tündérmesében érzi magát, mióta egy párt alkot Krausszal, akivel az Ázsia Expressz ötödik évadában is megmérettették magukat.
A séf és a táncosnő úgy tervezik, még idén összekötik életüket.
„Próbáltam komolyan venni, de csak nevetni tudtunk. Aztán arra gondoltam, hogy mennyit beszélek arról, hogy elviselnék több bátorságot az alkatomat illetően a szereposztások kapcsán” – ezt mondta Kálid Artúr, miután megtudta, hogy a Veres 1 Színházban őt láthatjuk majd Poirot szerepében Az Ackroyd-gyilkosság című krimi színpadi változatában.
A történet szerint Hercule Poirot visszavonultan él, úritököt termeszt, azonban a szomszédjában gyilkosság történik. Véget érnek a nyugdíjas idők, Poirot nyomozni kezd.
Az előadást Simon Kornél rendezi, és arról mesél, hogy őt meglepte, hogy az Agatha Christie-krimik közül Az Ackroyd-gyilkosság Magyarországon valamiért nem került a mainstream krimik közé. Pedig, mint mondja: „Ez a mű egy gyöngyszem, és nagyon egybevág a színházi ízlésemmel. Nincs benne hókuszpókusz, nincsenek látványos elemek és vetítés, csak egy történet, és a kihívás rendezőként, hogy ezt a színészi eszköztár teljes felvonultatásával jelenítsem meg úgy, hogy érdekes és hátborzongató legyen.”
Az Ackroyd-gyilkosság főszerepeiben Kálid Artúrt, Szabó P. Szilvesztert és Száraz Dénest láthatjuk. Kálid Artúr szerepéről Simon Kornél azt mondja, hogy ő már nem is a szokásos figurát látja Poirot-ban, hanem „Artúrt”. Színpadra lép még Dósa Mátyás, Oláh Béla, Zorgel Enikő, Molnár Gyöngyi, Bacsa Ildikó, Gáspárfalvi Dorka, Holczinger Szandra, Miklós Kriszta, Janik László, Fésűs Nelly, Pásztor Tibor és Venyige Sándor.