• Európai vb-selejtezők:

A csoport:
    Macedónia-Skócia 1-2 (0-0)
    Wales-Szerbia 0-3 (0-2)
    A csoport állása: 1. Belgium 22 pont/8 mérkőzés, 2. Horvátország 17/8, 3. Szerbia 11/9, 4. Skócia 8/9, 5. Macedónia 7/8, 6. Wales 6/8

B csoport:
    Olaszország-Csehország 2-1 (0-1)
    Málta-Bulgária 1-2 (0-1)
    Örményország-Dánia 0-1 (0-0)
    A csoport állása: 1. (és kijutott) Olaszország 20 pont/8 mérkőzés, 2. Bulgária 13/8, 3. Dánia 12/8, 4. Csehország 9/8 (8-8), 5. Örményország 9/8 (8-10), 6. Málta 3/8

C csoport:
    Feröer-szigetek - Németország 0-3 (0-1)
    Ausztria-Írország 1-0 (0-0)
    Kazahsztán-Svédország 0-1 (0-1)
    A csoport állása: 1. Németország 22 pont/8 mérkőzés, 2. Svédország 17/8, 3. Ausztria 14/8, 4. Írország 11/8, 5. Kazahsztán 4/8, 6. Feröer-szigetek 0/8

E csoport:
    Ciprus-Szlovénia 0-2 (0-1)
    Izland-Albánia 2-1 (1-1)
    Norvégia-Svájc 0-2 (0-1)
    A csoport állása: 1. Svájc 18 pont/8 mérkőzés, 2. Izland 13/8, 3. Szlovénia 12/8, 4. Norvégia 11/8, 5. Albánia 10/8, 6. Ciprus 4/8

G csoport:
    Görögország-Lettország 1-0 (0-0)
    Szlovákia - Bosznia-Hercegovina 1-2 (1-0)
    Litvánia-Liechtenstein 2-0 (2-0)
    A csoport állása: 1. Bosznia-Hercegovina 19 pont/8 mérkőzés (25-5), 2. Görögország 19/8 (9-4), 3. Szlovákia 12/8, 4. Litvánia 8/8, 5. Lettország 7/8, 6. Liechtenstein 2/8

H csoport:
    Ukrajna-Anglia 0-0
    San Marino-Lengyelország 1-5 (1-3)
    A csoport állása: 1. Anglia 16 pont/8 mérkőzés, 2. Ukrajna 15/8 (19-4), 3. Montenegró 15/8 (15-8), 4. Lengyelország 13/8, 5. Moldova 5/8, 6. San Marino 0/8

I csoport:
    Fehéroroszország-Franciaország 2-4 (1-0)
    Grúzia-Finnország 0-1 (0-0)
    A csoport állása: 1. Spanyolország 14 pont/6 mérkőzés (10-2), 2. Franciaország 14/7 (12-6), 3. Finnország 9/7, 4. Grúzia 5/7, 5. Fehéroroszország 4/7

Oroszország-Izrael 3-1 (0-0)
    A csoport állása: 1. Oroszország 18 pont/8 mérkőzés, 2. Portugália 17/8, 3. Izrael 12/8, 4. Észak-Írország 6/8 (8-14), 5. Luxemburg 6/8 (7-19), 6. Azerbajdzsán 5/8

• Az északiak a múlt héten Svájcban 4-4-et játszottak, most pedig 2-1-re verték meg az albánokat, ezzel feljöttek csoportjuk második helyére, miután a svájciak győztek Norvégia ellen.

Svájc szinte biztosan továbbjut, Izlandnak tizenhárom pontja van, mögötte Szlovéniának tizenkettő, a norvégoknak pedig tíz. Izland játszik még otthon a csoportban utolsó Ciprussal, aztán jöhet a mindent eldöntő meccs Norvégiában.

• Kétszer is hátrányban voltak Fehéroroszországban, aztán Ribery duplázott, Nasri és Pogba is betalált, ezzel nyertek 4-2-re. A franciák a győzelemmel üldözik a csoportot vezető spanyolokat, ugyanannyi pontja van a két nagynak.

• Hátrányból nyertek a csehek ellen otthon 2-1-re. Ez azt jelenti, Balotelli készülhet Brazíliába, a válogatott ugyanis hétpontos előnnyel vezeti csoportját Bulgária előtt.

Italy vs Czech Republic 2 1 .All Goals .round. Cup (UEFA) 2014
  • 0-0 lett, és ezzel még szorosabbá tették csoportjukat. Az élen ők állnak 16 ponttal, aztán utánuk Montenegró és Ukrajna 15-tel, a San Marinót 5-1-re verő lengyeleknek pedig 13 van.

• Ezzel 3-0-ra nyertek a németek a Feröer-szigetek ellen. Huszonkét pontjuk van, még nem jutottak ki a vb-re, mert 17 pontosak a svédek, de ha az íreket verik otthon legközelebb, ez is meglesz.

Faroe Islands vs Germany' (0-3) All Goals % highlights 10/09/2013 soccer

• 1. Hollandia      8  7  1  -   24- 4   22 pont - már kijutott

• Pogba aztán Nasri is berámolt egy-egy gólt öt perc alatt, már 4-2-re vezetnek a fehéroroszok ellen a 77. percben.

• A skótok Maloney 89. percben lőtt góljával nyertek Macedóniában 2-1-re
    • A szlovénok 2-0-ra győztek Ciprus ellen idegenben
    • A bosnyákok idegenben verték Szlovákiát 2-1-re
    • A görögök a letteket nyomták le egy góllal
  • Pedig a németek tizenegyest is rúghattak feröeriek ellen, azt Özil vágta be, ezzel lett 2-0. A rutinos csatárt, aki beállította a legenda 68 gólos válogatottrekordját a múlt héten, a 79. percben jött le.

• A Bayern-sztár egyenlítő tizenegyese után Kalasev megint megszerezte a vezetést a fehéroroszoknak, de hét percre rá Ribery ismét betalált. 2-2-re állnak a franciák.

• Megverték Andorrát 2-0-ra idegenben, a győzelemmel 22 pontjuk van. Senki nem tudja már behozni őket a csoportunkból, ezzel ott vannak a 2014-es brazil világbajnokságon.

• Titzenegyesből egyenlített a fehéroroszok ellen idegenben, a második félidő elején. 1-1 a meccs.

• Megszerezték a vezetést otthon Albánia ellen, Sigporsson talált be. Ha így marad a 2. helyről várják az utolsó két fordulót csoportjukban.

• Még úgyis, hogy az északír válogatott a 104. a világranglistán. A luxemburgiak hátrányból fordítottak, és nyertek 3-2-re otthon. Ebben a sorozatban ez az első győzelmük, ezzel megelőzik Azerbajdzsánt a csoportjukban.

• Markovics lőtte a harmadikat a walesieknek, akiknél mégis pályára lépett Gareth Bale, izzadhat a Real Madrid.

• Chiellini az 51. percben előbb egyenlített, aztán nem sokkal később Balotelli fordította meg a meccset. 2-1 az olaszoknak a csehek ellen.

• Egy kontra után kipasszolták a románok védelmét a 95. percben, Erdinc fejezte be az akciót, szépen tekerte a sarokba a labdát a román kapus mellett.

Ez lett a végeredmény is, 2-0-s török győzelem Bukarestben, ezzel ők is visszajöttek a versenybe.

Romania Turkey 0:2
  • Egyre jobban nyomnak a románok.

• A skótok megszenvedtek a vezetésért Macedóniában, a 60. percben a Watfordban játszó Ikechi Anya talált be a hazaiaknak.

• A 85. percben és a 86. percben is nagy lehetőséget rontottak el a román kapu előtt. Marad az 1-0-s vendégvezetés Bukarestben.

• Négy percen belül második gólját lőtte Andorrának.

Robin Van Persie Second Goal ~ Andorra 0 - 2 Netherlands ~ 10/09/2013
  • A törökök őrzik az 1-0-s előnyt, a románok pedig egyre feszültebbek.

• Az 50. percben Van Persie szerezte meg a vezetést a hollandoknak Andorrában.

Robin Van Persie Fantastic Golazo ~ Andorra 0 - 1 Netherlands ~ 10/09/2013
    • A franciák idegenben égnek, Fehéroroszország vezet ellenük a 32. percben
    • Cipruson a Szlovénok vannak előnyben a félidőben, 1-0
    • Anglia és Ukrajna 0-0-ra áll a szünetben
    • A félidőben a szerbek 2-0-ra vezetnek Wales-ben, Kolarov óriási gólt lőtt

Aleksandar Kolarov Amazing Goal Vs Wales | Wales Vs Serbia 0-2 10/09/2013
  • A 70. percben a törökök vezetnek 1-0-ra Bukarestben, az első félidőben Yilmaz szerezte meg a vezetést egy fejessel. A hazaiak nagyon nyomtak az elmúlt tíz percben, a törökök jól védekeznek.

• Norvégia kikapott, úgyhogy ha verik az albánokat otthon, továbbjutó helyen állhatnak, miután a múlt héten 4-4-et játszottak idegenben Svájccal. A 21. percben 1-1 a meccs Reykjavíkban.

• a hazaiaknál viszont így is népünnep lesz ma éjjel, ebben a selejtezősorozatban ez az első góljuk.

• Azonban les miatt érvénytelen. Az 58. percben még mindig vezetnek a törökök Bukarestben.

• Kozak, aki évekig játszott a Lazióban, betalált az olaszoknak, a 34. percben ezzel vezetnek a csehek. Az olaszok ma este kijuthatnának a világbajnokságra, de csak akkor, ha nyernek.